0 ks
0,00 €
Informácie 0948 157 390 obchod@fotopasce-fotopasca.sk
Prihlásiť sa Registrácia

OXE VIPER - podrobná recenzia

Ahoj kamaráti, priatelia fotopascí, milovníci lovu.

Radi by sme vám predstavili prevratnú novinku od spoločnosti OXE, ktorú sme v minulých mesiacoch testovali a na základe týchto testov ju zaradili do nášho sortimentu. Jedná sa o kompaktnú, veľmi dobre vybavenú fotopascu OXE VIPER. Poďme sa teda na ňu pozrieť.

Po rozbalení zo škatule je už na prvý pohľad jasné, že je tu niečo trochu inak ako u bežných fotopascí. Prvé, čo vám hneď „udrie do očí“ je nejaká zvláštna placka na vrchnej časti fotopasce. :) No je to solárny panel. Ale poďme sa na celú fotopascu pozrieť postupne. Začneme klasicky spracovaním.

Fotopasca OXE Viper vyniká opäť vysoko kvalitným spracovaním, silnou stenou plastového výlisku, vynikajúcim lícovaním tesniacej gumičky a skvelou ergonómiou tlačidiel.

Tak a teraz poďme k solárnemu panelu fotopasce OXE Viper. Je umiestnený v hornej časti tak, aby bol schopný absorbovať čo najviac svetla. Tento panel dobíja akumulátor, ktorý je umiestnneý v časti hneď pod ním. Kapacita tohoto akumulátora je úctyhodných 4 400 mAh. Čo je sama o sobe veľmi slušná zásoba energie. A aby tohoto nebolo málo, je možné do fotopasce OXE Viper vložit ešte 4 ks AA batérií 1,5V. Takže za nás absolútne geniálne vymyslené. Čo k tomu dodať. Snáď len to, že je určite dobré fotopascu pred prvým použitím pripojiť pomocou USB kábla k nabíjačke a akumulátor nabiť na plný stav. Toto určite odporúčame. Solárny panel potom krásne udržiava v rámci svojej kapacity chod fotopasce. Skvelé je tiež to, že kamera má ukazovateľ na displeji, a to nielen stav nabitia vnútorného akumulátora, ale aj stav AA batérií.

Toto teda celé kvitujeme a naozaj počas niekoľkých mesiacov testov vydržala fotopasca v prevádzke krásne nabitá. Po jej vybití sme ju vzali na pár hodín k nám do dielne, pomocou USB opäť nabili a teraz žije opäť svojim životom. Toto sa nám naozaj veľmi páči.

Ďalšou funkciou, ktorými táto fotopasca oplýva, je vysoké rozlíšenie videa a kvalita fotografií. Video je snímané až v rozlíšení 4K čo je vďaka 8 MP HD CMOS senzoru skutočná bomba. O fotografiách nehovoriac - rozlíšenie až 30 MP je naozaj pozerateľné a posúva kvalitu urobených fotografií do úplne inej dimenzie. Nakoniec, pozrite sa s nami na urobené denné fotografie.

 

 

 

 

Ruka v ruke s kvalitou fotografií ide aj kvalita nočného prísvitu. Ten je skutočne enormne silný a nočná expozícia je fantastická. Opäť sa tu pozrite na nočné fotografie z fotopasce OXE VIPER. Pozor, v ideálnych podmienkach sme urobili v noci foto až na vzdialenosť 25 metrov.

 

 

 

 

 

Na čo ďalšie by sme veľmi radi upozornili, je možnosť prepojenia fotopasce OXE VIPER s aplikáciou pre mobilné telefóny. Ako to funguje? Táto služba je už mnohým z vás známa z fotopasce OXE WiFi lovec. Výrobky OXE VIPER sú vybavené na obale a v návode QR kódom na stiahnutie aplikácie pre mobilné zariadenie iOS i Android. V tejto aplikácii môžete editovať fotografie aj videá, meniť nastavenie fotopasce OXE VIPER a robiť ďalšie dôležité veci.

A ako prepojíte fotopascu s mobilným telefónom? Fotopasca OXE VIPER je vybavená aj Bluetooth pripojením, ktoré nie je náročné na spotrebu batérie. Na pripojenie k fotopasci otvoríte aplikáciu, dáte spojenie s fotopascou pomocou Bluetooth, zobrazí sa vám fotopasca, dáte pripojiť, potom aktivujete wifi a spárujete zariadenia. A potom už môžete sťahovať obrázky, videá, meniť nastavenia atď. Je to naozaj veľmi jednoduché. 

Túto službu určite ocení každý, kto nechce stále liezť k fotopasci do rôznych výšok, meniť SD karty a pod. Jednoducho sa len pripojíte a potom si už môžete všetko sťahovať a meniť nastavenia. POZOR: WiFi pracuje až na vzdialenosť 150 metrov. Jedným slovom paráda.

 

ZHRNUTIE

Test fotopasce OXE VIPER bol skutočne veľmi intenzívny a vydarený. Fotopasca posunula dimenzie kvality urobených fotografií a nočného prísvitu na úplne novú úroveň. Solárny panel so vstavaným akumulátorom 4 400 mAh, to je niečo, čo sme tu ešte nemali a robí z tejto fotopasce skutočne veľmi zdatného pracovníka.

Prítomnosť aplikácie pre mobilné zariadenia posunula uživateľský komfort o niekoľko poschodí vyššie. Keď všetko zhrnieme, jedná sa o najkomplexnejšiu fotopascu bez odosielania na email alebo MMS na trhu. A to nielen spracovaním, ktoré je u fotopasce OXE povestné, ale aj implementáciou užívateľského komfortu, či sile a kvalite snímacieho senzora, vďaka ktorému je rozlíšenie foto neuveriteľných 30MP a videa 4K. Vďaka prítomnosti solárneho panela so vstavaným aku 4 400 mAh, vďaka zálohe 4 x AA batérií. Vďaka jednoduchej obsluhe, ako inak než v českom jazyku, je proste fotopasca OXE VIPER prvotriedny výrobok.

Tak a tejto mašinke dávame jednoznačne 5 hviezdičiek z piatich a snáď aj o niečo viac!

Cena: 202 EUR s DPH. Zadarmo 32GB microSD karta, 4 ks batérií, statív a doprava! Pre viac informácií o fotopasci alebo jej objednaní kliknite TU.

Kolektív Fotopasce-fotopasca.sk

Telefón: 0948 157 390

E-mail: obchod@fotopasce-fotopasca.sk

9 let na trhu
Ověřeno zákazníky
Garance kvality
Doprava zdarma
Dárky zdarma
Garance vrácení peněz
Bezplatná infolinka
Odborné poradenství
Množstevní slevy
Servis fotopastí
Rychlé doručení
NAstavení fotopasti zdarma
Novinky

Novinky

WoHi - uvedenie novej značky outdoorových produktov na trh

12.02.2024 - Vážení priatelia, milí zákazníci, je nám obrovskou cťou predstaviť Vám novú značku outdoorových produktov na slovenskom trhu. Ide o produkty popredného svetového výrobcu outdoorového... Více...


Monitoring jaguárov v parku La Amistad

31.01.2024 - Nezisková organizácia Justice for Nature dlhodobo používa fotopasce OXE WiFi Lovec v spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelom monitoringu jaguárov amerických v medzinárodnom parku La... Více...


NOVINKA - Polohovací držiak pre fotopasce

17.10.2023 - Dovoľujeme si Vám predstaviť horúcu novinku tohtoročnej jesene, polohovateľný držiak fotopasce. Tento skvelý model nadchne každého z vás svojou jednoduchosťou a jednoduchou... Více...


NOVINKA PARD NV009 V PREDAJI

06.10.2023 - Predstavujeme nové nočné videnie Pard NV009, kompaktný monokulár s prísvitom 850nm, výmenou batérií a ľahkým ovládaním. Více...


Další novinky


Recenze

OXE Tarantula WiFi 4K - model 2023, podrobná recenzia!

23.11.2022 - OXE Tarantula WiFi 4K je novinkou pre rok 2023. Prinášame vám podrobnú recenziu tohto produkt. Více...


Návod na prepojenie fotopascí OXE WiFi Lovec a OXE Viper s mobilnou aplikáciou

12.07.2022 - Vážení priatelia, používatelia fotopascí OXE WiFi Lovec RD3019 a OXE Viper, pripravili sme pre vás inštruktážny video návod, vďaka ktorému ľahko, rýchlo a bez problémov spárujete... Více...


OXE VIPER - podrobná recenzia

12.10.2021 - Ahoj kamaráti, priatelia fotopascí, milovníci lovu. Radi by sme vám predstavili prevratnú novinku od spoločnosti OXE, ktorú sme v minulých mesiacoch testovali a na... Více...


OXE Gepard II - model 2022 podrobná recenzia!

01.10.2021 - 2022 OXE Gepard II posunutie limitov Ahoj priatelia, kamaráti, užívatelia a priaznivci fotopascí. V letných mesiacoch sa stalo niečo úplne neočakávané.... Více...


Další recenze


Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb. S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť. Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia