0 ks
0,00 €
Informácie 0948 157 390 obchod@fotopasce-fotopasca.sk
Prihlásiť sa Registrácia

OXE VIPER - podrobná recenzia

Ahoj kamaráti, priatelia fotopascí, milovníci lovu.

Radi by sme vám predstavili prevratnú novinku od spoločnosti OXE, ktorú sme v minulých mesiacoch testovali a na základe týchto testov ju zaradili do nášho sortimentu. Jedná sa o kompaktnú, veľmi dobre vybavenú fotopascu OXE VIPER. Poďme sa teda na ňu pozrieť.

Po rozbalení zo škatule je už na prvý pohľad jasné, že je tu niečo trochu inak ako u bežných fotopascí. Prvé, čo vám hneď „udrie do očí“ je nejaká zvláštna placka na vrchnej časti fotopasce. :) No je to solárny panel. Ale poďme sa na celú fotopascu pozrieť postupne. Začneme klasicky spracovaním.

Fotopasca OXE Viper vyniká opäť vysoko kvalitným spracovaním, silnou stenou plastového výlisku, vynikajúcim lícovaním tesniacej gumičky a skvelou ergonómiou tlačidiel.

Tak a teraz poďme k solárnemu panelu fotopasce OXE Viper. Je umiestnený v hornej časti tak, aby bol schopný absorbovať čo najviac svetla. Tento panel dobíja akumulátor, ktorý je umiestnneý v časti hneď pod ním. Kapacita tohoto akumulátora je úctyhodných 4 400 mAh. Čo je sama o sobe veľmi slušná zásoba energie. A aby tohoto nebolo málo, je možné do fotopasce OXE Viper vložit ešte 4 ks AA batérií 1,5V. Takže za nás absolútne geniálne vymyslené. Čo k tomu dodať. Snáď len to, že je určite dobré fotopascu pred prvým použitím pripojiť pomocou USB kábla k nabíjačke a akumulátor nabiť na plný stav. Toto určite odporúčame. Solárny panel potom krásne udržiava v rámci svojej kapacity chod fotopasce. Skvelé je tiež to, že kamera má ukazovateľ na displeji, a to nielen stav nabitia vnútorného akumulátora, ale aj stav AA batérií.

Toto teda celé kvitujeme a naozaj počas niekoľkých mesiacov testov vydržala fotopasca v prevádzke krásne nabitá. Po jej vybití sme ju vzali na pár hodín k nám do dielne, pomocou USB opäť nabili a teraz žije opäť svojim životom. Toto sa nám naozaj veľmi páči.

Ďalšou funkciou, ktorými táto fotopasca oplýva, je vysoké rozlíšenie videa a kvalita fotografií. Video je snímané až v rozlíšení 4K čo je vďaka 8 MP HD CMOS senzoru skutočná bomba. O fotografiách nehovoriac - rozlíšenie až 30 MP je naozaj pozerateľné a posúva kvalitu urobených fotografií do úplne inej dimenzie. Nakoniec, pozrite sa s nami na urobené denné fotografie.

 

 

 

 

Ruka v ruke s kvalitou fotografií ide aj kvalita nočného prísvitu. Ten je skutočne enormne silný a nočná expozícia je fantastická. Opäť sa tu pozrite na nočné fotografie z fotopasce OXE VIPER. Pozor, v ideálnych podmienkach sme urobili v noci foto až na vzdialenosť 25 metrov.

 

 

 

 

 

Na čo ďalšie by sme veľmi radi upozornili, je možnosť prepojenia fotopasce OXE VIPER s aplikáciou pre mobilné telefóny. Ako to funguje? Táto služba je už mnohým z vás známa z fotopasce OXE WiFi lovec. Výrobky OXE VIPER sú vybavené na obale a v návode QR kódom na stiahnutie aplikácie pre mobilné zariadenie iOS i Android. V tejto aplikácii môžete editovať fotografie aj videá, meniť nastavenie fotopasce OXE VIPER a robiť ďalšie dôležité veci.

A ako prepojíte fotopascu s mobilným telefónom? Fotopasca OXE VIPER je vybavená aj Bluetooth pripojením, ktoré nie je náročné na spotrebu batérie. Na pripojenie k fotopasci otvoríte aplikáciu, dáte spojenie s fotopascou pomocou Bluetooth, zobrazí sa vám fotopasca, dáte pripojiť, potom aktivujete wifi a spárujete zariadenia. A potom už môžete sťahovať obrázky, videá, meniť nastavenia atď. Je to naozaj veľmi jednoduché. 

Túto službu určite ocení každý, kto nechce stále liezť k fotopasci do rôznych výšok, meniť SD karty a pod. Jednoducho sa len pripojíte a potom si už môžete všetko sťahovať a meniť nastavenia. POZOR: WiFi pracuje až na vzdialenosť 150 metrov. Jedným slovom paráda.

 

ZHRNUTIE

Test fotopasce OXE VIPER bol skutočne veľmi intenzívny a vydarený. Fotopasca posunula dimenzie kvality urobených fotografií a nočného prísvitu na úplne novú úroveň. Solárny panel so vstavaným akumulátorom 4 400 mAh, to je niečo, čo sme tu ešte nemali a robí z tejto fotopasce skutočne veľmi zdatného pracovníka.

Prítomnosť aplikácie pre mobilné zariadenia posunula uživateľský komfort o niekoľko poschodí vyššie. Keď všetko zhrnieme, jedná sa o najkomplexnejšiu fotopascu bez odosielania na email alebo MMS na trhu. A to nielen spracovaním, ktoré je u fotopasce OXE povestné, ale aj implementáciou užívateľského komfortu, či sile a kvalite snímacieho senzora, vďaka ktorému je rozlíšenie foto neuveriteľných 30MP a videa 4K. Vďaka prítomnosti solárneho panela so vstavaným aku 4 400 mAh, vďaka zálohe 4 x AA batérií. Vďaka jednoduchej obsluhe, ako inak než v českom jazyku, je proste fotopasca OXE VIPER prvotriedny výrobok.

Tak a tejto mašinke dávame jednoznačne 5 hviezdičiek z piatich a snáď aj o niečo viac!

Cena: 202 EUR s DPH. Zadarmo 32GB microSD karta, 4 ks batérií, statív a doprava! Pre viac informácií o fotopasci alebo jej objednaní kliknite TU.

Kolektív Fotopasce-fotopasca.sk

Telefón: 0948 157 390

E-mail: obchod@fotopasce-fotopasca.sk

9 let na trhu
Ověřeno zákazníky
Garance kvality
Doprava zdarma
Dárky zdarma
Garance vrácení peněz
Bezplatná infolinka
Odborné poradenství
Množstevní slevy
Servis fotopastí
Rychlé doručení
NAstavení fotopasti zdarma
Novinky

Novinky

Fotopasca OXE HORNET 4G - novinka v GSM fotopasciach!

23.04.2024 - Vážení priatelia, dovoľte nám predstaviť Vám skvelú novinku na trhu, a to fotopascu s odosielaním foto OXE HORNET 4G. Fotopasca OXE HORNET 4G vďaka naozaj skvelým fotografiám, kvalite... Více...


WoHi - uvedenie novej značky outdoorových produktov na trh

12.02.2024 - Vážení priatelia, milí zákazníci, je nám obrovskou cťou predstaviť Vám novú značku outdoorových produktov na slovenskom trhu. Ide o produkty popredného svetového výrobcu outdoorového... Více...


Monitoring jaguárov v parku La Amistad

31.01.2024 - Nezisková organizácia Justice for Nature dlhodobo používa fotopasce OXE WiFi Lovec v spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelom monitoringu jaguárov amerických v medzinárodnom parku La... Více...


NOVINKA - Polohovací držiak pre fotopasce

17.10.2023 - Dovoľujeme si Vám predstaviť horúcu novinku tohtoročnej jesene, polohovateľný držiak fotopasce. Tento skvelý model nadchne každého z vás svojou jednoduchosťou a jednoduchou... Více...


Další novinky


Recenze

OXE Tarantula WiFi 4K - model 2023, podrobná recenzia!

23.11.2022 - OXE Tarantula WiFi 4K je novinkou pre rok 2023. Prinášame vám podrobnú recenziu tohto produkt. Více...


Návod na prepojenie fotopascí OXE WiFi Lovec a OXE Viper s mobilnou aplikáciou

12.07.2022 - Vážení priatelia, používatelia fotopascí OXE WiFi Lovec RD3019 a OXE Viper, pripravili sme pre vás inštruktážny video návod, vďaka ktorému ľahko, rýchlo a bez problémov spárujete... Více...


OXE VIPER - podrobná recenzia

12.10.2021 - Ahoj kamaráti, priatelia fotopascí, milovníci lovu. Radi by sme vám predstavili prevratnú novinku od spoločnosti OXE, ktorú sme v minulých mesiacoch testovali a na... Více...


OXE Gepard II - model 2022 podrobná recenzia!

01.10.2021 - 2022 OXE Gepard II posunutie limitov Ahoj priatelia, kamaráti, užívatelia a priaznivci fotopascí. V letných mesiacoch sa stalo niečo úplne neočakávané.... Více...


Další recenze


Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb. S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť. Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia