0 ks
0,00 €
Informácie 0948 157 390 obchod@fotopasce-fotopasca.sk
Prihlásiť sa Registrácia

Fotopasca Bunaty FULL HD GSM

+ zdarma 32 GB SD karta, 8 ks batérií, ochranný kovový box a doprava ZADARMO!
Doprava zdarma

Nakupte 2 takto označené produkty a získáte slevu 3%. Při koupi 3 takto označených produktů získáte slevu 5%.

Dostupnosť:skladom
Výrobca:Bunaty
Cena316,08 €
Cena bez DPH263,40 €
-+
 • Popis
 • Dotaz k produktu

!!! 32 GB SD karta, 8 ks batérií, ochranný kovový box a doprava ZADARMO !!!

Fotopasca Bunaty FULL HD je model roka  2017. Vylepšená verzia - o 40% silnejší neviditeľný prísvit ako u staršieho, ale veľmi úspešného modelu roka 2015. To najlepšie na zlodejov a zver bez kompromisov! Kompletné české menu a kvalitný manuál. Jediná, nám známa, fotopasca na trhu kombinujúca skvelé maskovanie s minimom lesklých plôch na prednej časti fotopasce. Laserovým ukazovadlom fotopascu presne zameriate a na veľkom displeji na prednej strane fotopasce vidíte všetko, čo bude snímať! Fotopasce Acorn, ScoutGuard, Keepguard a aj iných značiek, majú displeje na zadnej časti fotopasce a preto musíte zameranie fotopasce pri montáži len odhadovať! Kvalita nočných fotografií je vďaka 40% zosilnenému neviditeľnému prísvitu výrazne vyššia ako u iných, zdanlivo podobných značiek fotopascí! Kvalita záznamu sa vyrovná alebo je dokonca lepšia ako u drahších modelov iných značiek a zachováva úplne neviditeľné nočné snímanie s vlnovou dĺžkou 940 nm! Video so zvukom vo Full HD kvalite! Citlivý pohybový senzor! Fotopasca vyladená naozaj do detailu a za priaznivú cenu! Čítajte ďalej v popise V čom vyniká fotopasca BUNATY pred konkurenciou!


U nás dostanete fotopascu naozaj kompletne -  vrátane batérií aj SD karty.

POZOR! DNES PROMO AKCIA! K fotopasci Bunaty KOVOVÝ OCHRANNÝ BOX + 32 GB SD karta +  8 ks batérií a navyše poštovné ZADARMO! 


Hlavné funkcie:

 • telo prístroja vyrobené v maskovaní, s minimom lesklých plôch
 • integrovaný GSM modul s podporou prenosu GPRS
 • ovládanie pomocou farebného displeja na prednej strane fotopasce
 • obrazový snímač CMOS až 12 MP podľa nastavenia, farebný
 • objektív F / NIE = 3,1 mm
 • FOV (Zorné pole) = 52°
 • IR-dosvit až 15 m
 • pamäťová SD karta až 16 GB
 • obrazové rozlíšenie až 12 MP podľa nastavenia
 • rozlíšenie videa až 1080p FULL HD
 • PIR nastaviteľná citlivosť (Vysoká / Normálna / Nízka)
 • rýchlosť spúšte 0,8 s
 • dĺžka videa až 60 s
 • odtlačok pečiatky na fotografii - dátum + čas
 • napájanie 8 × AA
 • rozmery 132 x 88 x 65 mm
 • prísvit s vlnovou dĺžkou 940 nm!

 

Prečo fotopasca Bunaty Full HD a v čom je lepšia, než ostatné fotopasce?

 

1.Skvelé maskovanie a spracovanie - s dokonalou izoláciou proti nepriaznivým vplyvom!

Minimum lesklých plôch na prednej strane fotopasce. Neviditeľný priesvit opticky maskovaný do menších častí, znižuje možnosť odleskov za denného svetla, a preto sa fotopasca Bunaty jednoducho maskuje. Kvalitné spracovanie všetkých plastových dielov, s predným krytom v 3D!


2. Veľký LCD displej - logicky umiestnený na prednej strane fotopasce - ľahko dostupný po odklopení predného krytu!

Fotopascu umiestnite na požadované miesto a na displeji presne vidíte čo bude fotopasca snímať!  Väčšina výrobcov má displej umiestnený na zadnej strane fotopasce a preto pri jej inštalovaní budete len odhadovať kam fotopasca mieri a čo bude snímať. Žiadna fotopasca ScoutGuard, UO VISION a Acorn (okrem starých modelov 6210, ktoré majú veľmi slabý neviditeľný blesk) vám neumožní pozrieť sa na displej a prekontrolovať zameranie fotopasce!


3. Integrované laserové ukazovadlo - uľahčí zameranie fotopasce na požadovaný cieľ!

Ak chce zákazník inštalovať fotopascu do vyšších miest, vtedy jej zameranie býva veľmi ťažké. Ale u fotopasce Bunaty iba zapnete laserové ukazovadlo a fotopascu máte zameranú behom okamihu. A všetko si ešte overíte na veľkom displeji! Len veľmi ťažko budete hľadať na trhu fotopascu s laserovým ukazovadlom a predným displejom, ktorý bude zobrazovať aktuálne snímanú plochu! Žiadna fotopasca Acorn, ScoutGuard, KeepGuard, UOVision toto neumožňuje!
 


4. Jednoduché zapínanie a vypínanie!

Fotopasce Acorn a ScoutGuard majú nelogicky umiestnený prepínač OFF, ON v spodnej časti fotopasce!

Ak je fotopasca umiestnená na nejakom ťažko dostupnm mieste, nemôžete ju zapnúť resp. vypnúť bez jej demontáže. Fotopascu musíte zložiť, vziať do ruky, otočiť a prepnúť malý prepínač, ktorý je navyše veľmi náchylný na odlomenie! Fotopasca Bunaty má veľký prepínač umiestnený pod predným krytom, ktorý iba odklopíte a prepínač prepnete do požadovanej polohy.


5. Ľahká výmena batérií!

 Fotopascu nemusíte demontovať, len odklopíte predný kryt, stlačíte tlačidlo a vysuniete zásobník s batériami. Batérie vymeníte za nové a zásobník zasuniete späť bez toho, aby ste ju museli  fotopascu dávať  dole - napríklad zo stromu!


Fotopasce Acorn ScoutGuard musíte pri výmene batérií vždy zložiť, vziať do ruky a až potom batérie vymeniť!

Ak sa batérie poškodia a vytečú, u fotopascí Acorn a ScoutGuard dôjde zvyčajne aj k nenávratnému zničeniu fotopasce. Fotopasce Bunaty majú batérie oddelené v zásobníku tak, aby nedošlo k poškodeniu samotnej fotopasce.

 

6. Pohodlné zistenie stavu batérií! Odklopíte predný kryt a na veľkom displeji okamžite vidíte stav batérií. Fotopasce Acorn (okrem starého modelu 6210 so slabým neviditeľným bleskom) vďaka umiestneniu displeja na zadnej strane fotopasce,  musíte vždy najprv demontovať!


7. Vynikajúca kvalita nočných fotografií! Porovnanie snímok z fotopascí ACORN a ScoutGuard nižšie!


8. Veľká kvalitná anténa s polohovacím kĺbom pre príjem GSM signálu. Tam, kde ostatné fotopasce už signál strácajú, fotopasca Bunaty pracuje! Anténa sa vďaka polohovaciemu kĺbu dá sklopiť a vy máte možnosť fotopascu lepšie maskovať!

9. Kvalitný multizónový pohybový senzor - reagujúci na teplo, s maximálnym dosahom!

 

10. Kompletné české menu a manuál - vrátane telefonickej podpory pri nastavení fotopasce!

Fotopasca Bunaty má aj ďalšie svelé funkcie ako napríklad časovač, kde si môžete nastaviť čas, od kedy do kedy má byť fotopasca aktívna. Funkcia časozberu je  ideálna na monitorovanie veľkých plôch alebo akékoľvek iné časozberné snímanie, keď fotopasca fotografuje v pravidelnom intervale, bez nutnosti zaznamenania pohybu!

 

Pozor na ...

POZOR! požadujte najnovší model so zosilneným prisvietením, pretože na trhu sú zdanlivo podobné fotopasce, ale s menším počtom LED diód!Viete, že drvivá väčšina fotopascí nemá displej na prednej strane fotopasce, ale vzadu? Vtedy narazíte hneď na prvý problém - ako zacieliť fotopascu na sledované miesto? Iba odhadom! Niekedy je to jednoduché - ak fotíte na krátku vzdialenosť. Ak však chcete fotopascu umiestniť do vyšších miest, potom už býva zameranie sledovanej oblasti veľmi ťažké a vy len odhadujete, kam fotopasca asi mieri! Fotopasce Bunaty majú veľký LCD displej na prednej strane fotopasce a integrované laserové ukazovadlo. Na displeji vidíte, čo presne bude fotopasca snímať a so zameraním na cieľ vám pomôže laserové ukazovadlo!

Recenzia

VIDEO PREZENTÁCIA:


VIDEO NÁVOD AKO NASTAVIŤ fotopascu NA ODOSIELANIE SNÍMOK NA MOBILNÝ TELEFÓN ALEBO EMAIL


Ukážka video sekvencií:Predstavujeme Fotopascu Bunaty Full HD GSM

Fotopasce Bunaty sú na trhu už od roku 2015 a patria medzi najpredávanejšie fotopasce v Českej republike. Od roku 2017 je v predaji nový model, s rýchlejším procesorom, ale hlavne so 40% účinnejším neviditeľným prísvitom! Fotografie za úplnej tmy sú jasnejšie ako u iných, zdanlivo podobných fotopascí!

Fotopasca Bunaty Full HD prináša rad vylepšení, ktoré užívatelia ocenia najmä pri kontrole a prehliadke fotopasce, výmene pamäťovej karty alebo batérií. Výrobca sa zameral na ľahké a jednoduché ovládanie a odstránil nedostatky, ktorými trpia iné značky. Fotopasca Bunaty Full HD je predstaviteľom novej generácie týchto výrobkov, s jednoduchým, prehľadným ovládaním a s vynikajúcou kvalitou zachytenej snímky. Samozrejmosťou je úplne neviditeľné snímanie s frekvenciou 940 nm. Kompletné české menu a kvalitný manuál! 


Fotopasca Bunaty Full HD sa predáva v dvoch verziách - ako základný model alebo s GSM modulom, ktorý umožňuje posielať fotografie na e-mail alebo mobilný telefón. Vďaka úprave s GSM môžete dostávať snímky okamžite po vyfotení, vo forme MMS na mobil alebo prostredníctvom internetovej siete na e-mail. V tejto recenzii sa pozrieme na oba modely a zoznámime sa s možnosťami nastavenia!

Nápisy na obale fotopasce sú v češtine. Poteší aj to, že pri oboch modeloch sú k dispozícii všetky potrebné káble a nie je nutné ich zvlášť objednávať. Nová fotopasca Bunaty Full HD má navyše kvalitný popruh so silnou sponou.

Pohodlné vkladanie pamäťovej karty z bočnej strany 

Fotopasca Bunaty Full HD je vyrobená z kvalitných plastových dielov, ktoré ju chránia pred poveternostnými podmienkami. Výrobca venoval dostatočnú pozornosť ochrane pred vlhkosťou. Aj pri podrobnom skúmaní je jasné, že diely sedia presne a nikde nie sú štrbiny. Na rozdiel od iných fotopascí, sa pri tomto modeli vkladá pamäťová karta (SD) z bočnej strany, čo je určite praktickejšie ako jej vkladanie zo spodnej časti prístroja, tak ako je to u iných značiek. Model Bunaty Full HD sa dodáva v dvoch farebných variantoch - CAMO, čo je imitácia lístia, alebo v čiernej farbe. Variant CAMO pôsobí vydarene, tento farebný odtieň má všetky predpoklady dobre maskovať umiestnenie fotopasce. Iní výrobcovia volia farebné odtiene prevedenia CAMO príliš svetlé a fotopasca sa potom horšie maskuje.

Ochrana proti prezradeniu pasce

Fotopasca Bunaty Full HD je vybavená nočným prisvietením. Je to infračervené svetlo - pre ľudské či zvieracie oko neviditeľné, ale umožňuje obstarať kvalitné snímky aj za úplnej tmy.Technické riešenie prísvitu na modeli Bunaty, je rozčlenené do viacerých oddielov, čo zabezpečuje, že je na  nej málo lesklých plôch, ktoré môžu svojim odrazom pri slnečnom svetle vyplašiť zver alebo prezradiť prípadnému zlodejovi umiestnenie fotopasce. Praktické je umiestnenie pohybového senzora, objektívu a prísvitu blízko pri sebe, čo uľahčuje maskovanie a polovicu prístroja možno úplne schovať. O maskovaní fotopasce sa môžete dočítať v článku Ako maskovať fotopascu.


Displej na prednej strane a laserové ukazovadlo

Po odklopení ochranného plastového krytu vidíte všetky dôležité časti, funkcie a tlačidlá (Obr. 2). Zaujme veľký farebný displej, ktorý umožňuje vidieť miesto, kam objektív mieri. Vďaka laserovému ukazovadlu smer objektívu presne zacielite a vyladíte. Je to výhodné pri kontrole umiestnenia prístroja ale aj nového nastavenia. Pri prístrojoch, kde displej chýba, môžete miesto snímania len hrubo odhadnúť. Je to nedostatkom najmä v prípade, keď je hlavným účelom fotopasce ochrana majetku. Iné fotopasce majú displej umiestnený väčšinou na zadnej strane prístroja, čo komplikuje presné zacielenie najmä vtedy, ak chcete fotopascu umiestniť na  nejaké vyššie položené miesto. Fotopasca Bunaty Full HD umiestnením displeja na prednú stranu tento nedostatok odstránila.

.

 

Displej fotopasce Bunaty informuje užívateľa (Obr. 3) o všetkých aktivitách - napríklad o zvolenom režime, či je prístroj nastavený len na fotenie, video alebo na oboje. Okamžite vie, či je v prístroji vložená SD karta, aká je sila signálu alebo názov operátora (iba pri modeli s GSM). Dozvie sa tiež, aký je stav batérií, koľko snímok prístroj vyfotil a aká je kapacita SD karty.

Prepínače, nastavenie fotopasce

Fotopasca Bunaty Full HDF má, oproti iným výrobkom, tlačidlo zapínania a vypínania (ON, OFF, TEST) umiestnené na prednej stene. Je to praktické riešenie, pretože všetky funkcie sú na jednom mieste. Niektoré iné výrobky majú vypínač umiestnený na spodnej časti prístroja, takže fotopascu musíte vziať do ruky, otáčať s ňou, alebo sa snažiť tlačidlo nahmatať, čo je v ťažkom teréne nepríjemné. Fotopasca Bunaty tento problém vyriešila. Vypínanie a zapínanie fotopasce je jednoduché a nehrozí, že by sa tlačidlo odlomilo ako je to v prípade jeho umiestnenia v  spodnej časti prístroja. Prístroj nastavíte pomocou menu a ďalších 5 tlačidiel.

Ľahká manipulácia a kontrola batérií


Prekvapivo jednoduchá je výmena a kontrola batérií. Prístroj nie je nutné demontovať, len odklopíte predný kryt, stlačíte tlačidlo a vysuniete zásobník s batériami (Obr. 4) - čo v teréne  určite oceníte. Výhodou je tiež to, že fotopasca Bunaty má batérie v zásobníku oddelené, takže ani pri prípadnom vytečení batérie sa fotopasca, na rozdiel od iných značiek, nijako nepoškodí. Takýmto spôsobom  nielen rýchlo skontrolujte stav batérií, ale ich aj ľahko vymeníte.


Full HD u Bunaty nie je žiadny reklamný trik

Model Bunaty Full HD vďaka kvalite zachytenej snímky je lepší ako niektoré iné, podstatne drahšie prístroje. Vie zhotovovať nielen statické snímky, ale aj video vo Full HD kvalite so záznamom zvuku. Všetko sa dá ľahko nastaviť. Prístroj môžete upraviť tak, že vám vyhotoví iba fotografie, video alebo urobí oboje. K ďalším užitočným funkciám patrí napríklad časovač, pomocou ktorého presne zvolíte dobu, počas ktorej bude fotopasca aktívna a kedy bude reagovať na snímač pohybu. Funkcia časozberu umožňuje tzv. časozberné snímanie  - v určenom pravidelnom intervale, bez ovplyvnenia senzora pohybom. Ďalšiou dôležitou funkciou je napríklad PIR interval, ktorý určuje časové oneskorenie medzi snímkami.

Fotopasca Bunaty Full HD sa vyrába pre Česko i Slovensko, k dispozícii je český manuál. Výrobca prístrojov Bunaty ponúka aj telefonickú konzultáciu pri riešení niektorých zložitejších otázok nastavenia prístroja.

 

Možnosti nastavenia - podrobný popis

Prvé spustenie je naozaj jednoduché!

1. SD kartu vložte do fotopasce zboku - v smere šípky (viď obrázok)! Bez SD karty nebude fotopasca nikdy pracovať! Používajte kvalitné SD a SDHC karty s kapacitou 8 až 32 GB!


2. Stlačte tlačidlo OPEN v pravom spodnom rohu fotopasce a zo spodnej časti fotopasce vysuňte batériový box a vložte do neho 8 kusov AA batérií! V batériovom boxe je vyznačený smer polarity batérií! Najlepšie výsledky dosiahnete vložením lítiových batérií! Ak nebudete fotopascu dlhšiu dobu používať, batérie vyberte! Vytečené batérie môžu fotopascu nenávratne poškodiť - záruka sa na toto poškodenie nevzťahuje!3. Ak máte vložené batérie v správnej polarite, zasunutý batériový box a vloženú SD kartu, prepnite prepínač (viď. obrázok),  z polohy OFF do polohy TEST.

4. Na displeji fotopasce sa zobrazí úvodná obrazovka!

POZOR! Sila signálu, info o vložení SIM karty a názov operátora sa zobrazí len pri modeloch fotopasce s GSM modulom!

 

NASTAVENIE POLOŽIEK V MENU FOTOPASCE

POZOR! Ak bude fotopasca 1 minútu bez stlačenia tlačidla, automaticky sa vypne!
Fotopasca má 6 nastavovacích tlačidiel, 4 v ľavej časti označenej šípkou a 2 tlačidlá v pravej časti, vedľa displeja označeného "MENU" a "OK"

Stlačením tlačidla MENU sa zobrazí prvá položka nastavenia:
Listovanie v Menu robíme pomocou štyroch tlačidiel vľavo od displeja.
Prvé dve tlačidlá hore slúžia na listovanie v Menu (hore a dole v smere šípok), ďalšie dve tlačidlá dole slúžia na zmenu označenej položky.


Akúkoľvek zmenu a prevedenie potvrdíme tlačidlom OK.


Tlačidlom MENU sa vždy môžeme vrátiť na úvodnú obrazovku.


Úvodná obrazovka menu

Vybrať jazyk - zvolíte si jazyk MENU fotopasce - prednastavená je čeština!
Nastavenie fotoaparátu - označením položky OK vstúpime do hlavného menu fotopasce, kde potom nastavujte jednotlivé parametre a funkcie
SMTP / MMS nastavenia (táto položka sa zobrazuje len pri modeloch s GSM) - tu sa zobrazia jednotlivé parametre, potrebné na zasielanie fotografií alebo e-mailov. V tejto položke MENU nemožno pomocou tlačidiel nič meniť, slúži len na overenie správnosti údajov nahraných údajov z PC!

Zvolili sme v prvom menu položku nastavenia fotoaparátu! Teraz sa presuniete do hlavného menu nastavenia fotopasce kde môžetee nastavovať všetky dôležité položky!

Režim - máte možnosť zvoliť režim fotografovania, video sekvencie alebo kombináciu fotografovanie + video. V tom prípade, fotopasca nasníma jednu fotografiu a následne začne natáčať video v nastavenej dĺžke.
Rozlíšenie fotografie - zvolíte rozlíšenie fotografií v MP
Rozlíšenie videa - zvolíte rozlíšenie video sekvencií
FOTO Serie - máte možnosť zvoliť sekvenciu až troch snímok urobených tesne za sebou. Ak fotopasca zaznamená pohyb, môže urobiť až 3 snímky tesne za sebou - všetko podľa vášho nastavenia!

Dĺžka videa - máte možnosť zvoliť dĺžku video sekvencie až 1 minútu . POZOR!  Príliš dlhé videá majú veľký vplyv na výdrž batérie.
Zvuková signalizácia - možnosť vypnúť "pípanie" tlačidiel.
Nastavenie hodín - tu nastavujete dátum a čas, ktorý sa bude zobrazovať na fotografiách.
Pevný čas -  môžete nastaviť časové interval, od kedy do kedy má byť fotopasca aktívna.Časový interval -  ak je táto funkcia v polohe zapnuté - fotopasca bude fotografovať v pravidelne nastavenom intervale, bez ohľadu na to či, zaznamená pohyb - bude zhotovovať tzv. časozberné snímky

PIR interval - jedna z najdôležitejších funkcií a nastavení. Tu nastavujete časové oneskorenie medzi jednotlivými snímkami - pri zaznamenaní pohybu. Príklad - ak je PIR interval nastavený na 1 minútu, fotopasca zaznamená pohyb, urobí fotografiu alebo video podľa vášho nastavenia a následne sa na 1 minút vypne. Po minúte sa zapne a čaká, či pred fotopascou je alebo nie je pohyb. Ak pohyb je, urobí ďalšiu snímku. Ak pohyb nie je, je aktivovaná a čaká dovtedy, kým zaznamená ďalší pohyb!.

POZOR! ak používate fotopascu s GSM modulom, odporúčame nastaviť PIR interval minimálne na 1- až 2 minúty, pretože žiadna fotopasca nestihne odosielať snímky rýchlejšie!

Citlivosť - tu nastavíte citlivosť pohybových senzorov.
Časová pečiatka - ak je táto funkcia zapnutá, na zhotovenej fotografii bude dátum a čas. Ak je táto funkcia nastavená na vypnuté - zhotovená fotografia bude bez uvedenia dátumu a času!

Továrenské nastavenia - tu môžete reštartovať fotopascu do továrenského nastavenia.
Stiahnite si PC-software - tu máte možnosť vygenerovať na SD kartu softvér na nastavenie fotopasce tak, aby posielala fotografie na mobil alebo e-mail . Táto položka je aktívna len pri fotopasci s GSM modulom!

Ďalšie funkcie fotopasce

Aktivácia laserového ukazovadla
Ak je fotopasca v úvodnej obrazovke - tzn. nie je aktivované menu, ale na obrazovke sa vám zobrazuje aktuálne snímaný obraz, stlačte v ľavom rade tlačidiel druhé tlačidlo zo spodu - aktivuje sa laserový lúč, ktorým môžete fotopascu presne namieriť na sledované miesto. Rovnakým tlačidlom potom máte možnosť laser vypnúť!

Prehliadanie fotografií
Zhotovené fotografie a videá si môžete prezerať vo vašom PC tak ako z bežného digitálneho fotoaparátu!
Vložíte SD kartu do čítačky pamäťových kariet, alebo pripojíte fotopascu k PC pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou dodávky!

Ďalšou možnosťou je prezeranie snímok priamo na LCD monitore fotopasce. Postup je nasledujúci:
ak je fotopasca v úvodnej obrazovke - tzn. nie je aktivované menu, ale na obrazovke sa vám zobrazuje aktuálne snímaný obraz, stlačte ľavé úplne spodné tlačidlo - na displeji sa zobrazí posledná urobená fotografia. Na listovanie medzi zábermi použijte dve guľaté tlačidlá umiestnené nad sebou, v ľavej časti displeja, úplne hore.

Ak pri prezeraní fotografií stlačíte tlačidlo "MENU" máte možnosť vymazať aktuálne zobrazenú fotografiu alebo zmazať všetky fotografie na SD karte!
Návrat na úvodnú obrazovku urobíte stlačením tlačidla "OK".

FOTOGRAFOVANIE
- ak sú všetky funkcie nastavené - prepnite prepínač z polohy TEST do polohy "OFF" a následne do polohy "ON". Na fotopasci 5x zabliká biela LED dióda - to znamená, že  fotopasca je aktivovaná a čaká už len na záznam pohybu.


NASTAVENIE GSM FOTOPASCE

KROK ZA KROKOM!
Postup, ako nastaviť fotopascu Bunaty s GSM modulom, na odosielanie fotografií na e-mail.
Tento postup sa vzťahuje len na model fotopasce s GSM modulom - s anténou!


Čo potrebujete: fotopascu Bunaty s GSM bránou. SIM kartu, rovnakú, aká sa používa v bežnom mobilnom telefóne. Email s koncovkou @ seznam.cz Počítač - bez počítača sa to robiť nedá!

TIP! POZOR! Fotopascu odporúčame nastaviť na zasielanie fotografií na e-mail! Je to najlacnejšie a najefektívnejšie riešenie! Platíte len za internet v mobile a nemusíte riešiť, koľko fotografií vám fotopasca pošle! Ak sa fotopasca nastaví na zasielanie MMS na mobil, výsledné náklady môžu byť veľké. Alebo si môžete kúpiť nejakú predplatenú dobíjaciu kartu.

TIP! POZOR! Vytvorte si e-mail na www.seznam.cz s koncovkou ...@seznam.cz Tento e-mail bude slúžiť na posielanie fotografí z fotopasce. V nastavení e-mailu si môžete nastaviť SMS upozornenia na prichádzajúci fotografiu na e-mail, tzn. že ak fotopasca pošle fotografiu na e-mail, na mobil vám príde SMS upozornenie a vy máte okamžitý prehľad o tom, čo sa pred vašou fotopascou deje!


SIM karta OVERENIE: SIM kartu, ktorú vložíte do fotopasce, je potrebné vopred overiť či je naozaj funkčná a je zablokovaný PIN kód. Dôrazne odporúčame si všetko naozaj overiť a nespoliehať sa na prípadné informácie od operátora, že SIM karta je funkčná, PIN odblokovaný atď.

1. Vložte SIM kartu do bežného, najlepšie "chytrého" mobilného telefónu a telefón zapnite - telefón od vás nesmie pýtať PIN kód! To znamená, že telefón musí normálne nabehnúť bez toho, aby vyžadoval zadanie PIN kódu. Ak bude od vás vyžadoavť PIN kód, tak ho zadajte a počkajte, kým telefón úplne nabehne. Teraz je potrebné PIN kód odblokovať. Bez tohoto kroku odosielanie cez GSM bránu fotopasce nebude nikdy fungovať. Je to potrebné urobiť priamo v Menu v mobilnom telefóne - v každom mobile môže byť toto nastavenie iné. Štandardne to býva v menu "NASTAVENIA" položka "ZA:EZPEČENIA", kde je možnosť nastavenia zamedzenia vyžadovania PIN kódu.
Teraz znova vyskúšajte, či bude od vás mobilný telefón žiadať PIN kód - keď ho zapnete a vypnete! Mobilný telefón musí nabehnúť bez požiadavky zadať PIN kód!!!

2. Ak ste si na 110% istí, že váš mobilný telefón PIN kód nepožaduje a nabehol, vyskúšajte, či je SIM karta naozaj aktívna a nikdy sa nespoliehajte len na informácie od operátora!  Vyskúšajte, či sú všetky funkcie SIM karty aktívne, či je možné odosielať MMS (zašlite si skúšobnú MMS na iný mobil). Vyskúšajte, či vám funguje internet a je možné normálne telefonovať. Ak používate predplatenú kartu, overte si, či máte dostatočný kredit! Nespoliehajte sa na domnienku, že máte dosť kreditu atď. Všetko si naozaj poriadne preverte!  Ušetríte  si tým veľa času a trápenia!


3. Stiahnite si PC softvér na SD kartu - prepnite fotopascu do polohy TEST, stlačte tlačidlo Menu, zvoľte položku "Nastavenia fotoaparátu", ľavým tlačidlom vpravo od displeja, druhým zhora, zíďte v menu až na predposlednú položku s názvom - Stiahnite si PC-Software, položku označte a stlačte tlačidlo "OK". Teraz je Softvér uložený na SD karte fotopasce.

4. Rozbaľte zložku PCTOOL a otvorte vo vašom počítači stiahnutý softvér s označením CameraSetup.exe.

5.Rozbaľte rolovacie menu a zvoľte položku SMTP-CAMERA.

6. Kliknite na položku SMTP SETUP.

7. Zobrazí sa vám tabuľka, kde vyplníte iba nasledovné položky !!!
SMTP mode - manuál
GPRS status VGA
APN internet
smtp server - smtp.seznam.cz
Sender - tu napíšete váš vytvorený email s koncovkou seznam.cz
Port - 25
Password - napíšete heslo do emailu uvedeného v kolónke "Sender"
Email1 - napíšete e-mail, na ktorý majú chodiť fotografie! Môže byť rovnaký ako v kolónke "Sender"

NIČ INÉ nemusí byť vyplnené! (country, operátor atď ..)

POZOR! toto nastavenie platí pre bežné SIM karty O2, T-mobile.


Ak je tabuľka nastavená, zvoľte tlačidlo SELECT, zobrazí sa vám prieskumník a vy si vyberiete cestu k SD karte fotopasce a označíte ju! Pozor! Cestu len k SD karte, k žiadnej žltej zložke, ktorá by bola na SD karte prípadne vytvorená!
Ak je cesta vybratá, stlačte tlačidlo GENERATE!
Teraz bol na SD kartu vygenerovaný nastavovací súbor!
Ak je fotopasca pripojená k PC, tak ju odpojte. Skontrolujte, či je vo fotopasci vložená SIM karta a SD karta s nastavovacím súborom. Prepnite fotopascu do polohy test! Ak bol váš postup správny, na obrazovke sa ukáže červený nápis AKTUALIZÁCIA ÚSPEŠNÁ. Teraz fotopascu vypnite a znovu prepnite do polohy. Pred spustením fotopasce do polohy ON preverte nastavenia fotopasce!
Režim - musí byť zvolený na FOTO !!!!
Pevný čas - vypnuté (nastavenie pevného času, ak potrebujete, urobte až v okamihu keď dostanete prvé fotografie na e-mail a budete mať istotu, že fotopasca je dobre nastavená na odosielanie fotografií)

Časový interval - vypnuté (nastavenie pevného času, ak potrebujete,  urobte až v okamihu, keď dostanete prvé fotografie na e-mail a budete mať istotu, že je fotopasca dobre nastavená na odosielanie fotografií)

PIR Interval - musí byť zvolené zapnuté - stlačte OK a nastavte čas - ideálne aspoň na 2 minúty!

Ak všetko je nastavené, fotopascu vypnite a prepnite do polohy "ON"
Fotopasca vám bude odosielať fotografie na nastavený e-mail. Majte prosím na pamäti, že odoslanie prvej fotografie môže trvať až niekoľko minút!


UKÁŽKA FOTOGRAFIÍTechnická špecifikácia
Novinky

Novinky

Fotopasca OXE HORNET 4G - novinka v GSM fotopasciach!

23.04.2024 - Vážení priatelia, dovoľte nám predstaviť Vám skvelú novinku na trhu, a to fotopascu s odosielaním foto OXE HORNET 4G. Fotopasca OXE HORNET 4G vďaka naozaj skvelým fotografiám, kvalite... Více...


WoHi - uvedenie novej značky outdoorových produktov na trh

12.02.2024 - Vážení priatelia, milí zákazníci, je nám obrovskou cťou predstaviť Vám novú značku outdoorových produktov na slovenskom trhu. Ide o produkty popredného svetového výrobcu outdoorového... Více...


Monitoring jaguárov v parku La Amistad

31.01.2024 - Nezisková organizácia Justice for Nature dlhodobo používa fotopasce OXE WiFi Lovec v spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelom monitoringu jaguárov amerických v medzinárodnom parku La... Více...


NOVINKA - Polohovací držiak pre fotopasce

17.10.2023 - Dovoľujeme si Vám predstaviť horúcu novinku tohtoročnej jesene, polohovateľný držiak fotopasce. Tento skvelý model nadchne každého z vás svojou jednoduchosťou a jednoduchou... Více...


Další novinky


Recenze

OXE Tarantula WiFi 4K - model 2023, podrobná recenzia!

23.11.2022 - OXE Tarantula WiFi 4K je novinkou pre rok 2023. Prinášame vám podrobnú recenziu tohto produkt. Více...


Návod na prepojenie fotopascí OXE WiFi Lovec a OXE Viper s mobilnou aplikáciou

12.07.2022 - Vážení priatelia, používatelia fotopascí OXE WiFi Lovec RD3019 a OXE Viper, pripravili sme pre vás inštruktážny video návod, vďaka ktorému ľahko, rýchlo a bez problémov spárujete... Více...


OXE VIPER - podrobná recenzia

12.10.2021 - Ahoj kamaráti, priatelia fotopascí, milovníci lovu. Radi by sme vám predstavili prevratnú novinku od spoločnosti OXE, ktorú sme v minulých mesiacoch testovali a na... Více...


OXE Gepard II - model 2022 podrobná recenzia!

01.10.2021 - 2022 OXE Gepard II posunutie limitov Ahoj priatelia, kamaráti, užívatelia a priaznivci fotopascí. V letných mesiacoch sa stalo niečo úplne neočakávané.... Více...


Další recenze


Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb. S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť. Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia