0 ks
0,00 €
Informácie 0948 157 390 obchod@fotopasce-fotopasca.sk
Prihlásiť sa Registrácia

Fotopasca OXE Gepard

+ zdarma 32GB SD karta, 4 ks batérií, statív a doprava ZADARMO!
Doprava zdarma

Nakupte 2 takto označené produkty a získáte slevu 3%. Při koupi 3 takto označených produktů získáte slevu 5%.Model 2021. OXE Gepard je fotopasca miniatúrnych rozmerov, prepracovaná do posledného detailu. 

Kód produktu:SET02-1
Dostupnosť:nie je skladom
Výrobca:OXE
EAN:8594200191122
Cena126,14 €
Cena bez DPH105,12 €

Opýtať sa na dostupnosť
Príslušenstvo (22)    
Fotografie z fotopasce
Video
 • Popis
 • Príslušenstvo (22)
 • Dotaz k produktu

!!! 32GB SD karta, 4 ks batérií, statív a doprava ZADARMO !!! 

Značka OXE sa vracia na slovenský trh fotopascí. Ako prvú novinku roku 2020 predstavuje mini fotopascu OXE Gepard, ktorá vzbudí medzi zákazníkmi veľký záujem, a to hlavne vďaka už spomenutým malým rozmerom, vysokému výkonu a nízkej obstarávacej cene! Poďte sa s nami na túto fotopascu, s pudmi lovca a bleskurýchlou odozvou (0,4 s), detailnejšie pozrieť!


Malé kompaktné rozmery

OXE Gepard je fotopasca, pre ktorú jednoznačne platí porekadlo - malá, ale šikovná! No, posúďte sami! Jej rozmery sú 108,5 x 75,5 x 46 mm a my môžeme kľudne povedať, že jej zaradenie do kategórie mini fotopascí je viac ako trefné.


Maskované prevedenie

OXE Gepard je fotopasca miniatúrnych rozmerov, prepracovaná do posledného detailu. Skvelo zvolená kamufláž je veľmi vhodná na umiestnenie do prírody, kde je voľným okom prakticky neviditeľná a zostane tak takmer bez povšimnutia nielen pred zverou, ale aj pred ľudskou škodnou. Maskovanie fotopasce bolo navrhnuté presne pre podmienky lesov, záhrad a chatárskych oblastí a OXE Gepard je preto vhodná nielen ako fotopasca na zver, ale aj na ochranu majetku.


LED prísvit

Čo by to bolo za lovca, ktorý by nemal perfektné videnie v noci? Áno, preto je fotopasca OXE Gepard osadená 22 LED diódami s dosvitom až 18 metrov. Prísvit je samozrejme neviditeľný (940nm). Žiadny záblesk blesku tak nevyplaší zver ani neupozorní zlodeja na prítomnosť fotopasce. Ako je z produktových fotografií zrejmé, LED diódy sú rozdelené do niekoľkých polí, ktoré sú od seba oddelené prepážkami. Tieto prepážky majú pri fotopasci OXE Gepard praktickú funkciu - bránia nechceným odleskom slnka, ktoré by upozornili na prítomnosť fotopasce a tá by sa potom mohla stať ľahkou korisťou pre zlodejov. Tento bezpečnostný prvok je u iných výrobcov výsadou len prémiových (drahších) fotopascí a nie mini fotopascí bez odosielania MMS.


Šošovka a PIR snímač

Firma OXE má dlhoročné skúsenosti s výrobou zabezpečovacích a iných kamerových systémov. Tieto svoje skúsenosti naplno využila pri vývoji fotopasce OXE Gepard, kde sú použité tie najkvalitnejšie materiály a najmodernejšie technologické prvky. Je tu použitý obrazový senzor 2MPx color CMOS, objektív má uhol záberu 90° s funkciou Auto IR Filter a PIR snímač je veľmi citlivý. Jeho spracovanie vychádza z priemyselných bezpečnostných kamier OXE, pri ktorých sú nároky na citlivosť pohybu naozaj vysoké. Pri fotopasci OXE Gepard je možné nastaviť citlivost PIR snímača na tri rôzne úrovne citlivosti (nízka, stredná a vysoká citlivosť). Celé nastavenie je veľmi jednoduché - zásluhou slovenského menu.


Batérie a napájanie

Fotopasca OXE Gepard je napájaná 4 ks AA batérií, ktoré sa umiestňujú do boxu nad displejom. Na prevádzku fotopasce je možné použiť klasické alkalické batérie (odporúčame len v letnom období) a líthiové batérie (odporúčame na prevádzku v zime). Fotopascu je možné tiež nabíjať pomocou externého akumulátora 6V/7Ah, ktorý sa prepojí s fotopascou pomocou napájacieho kábla so svorkami. Avšak spotreba batérií u takto malej kompaktnej fotopasce je veľmi nízka a tak si bežný užívateľ vo väčšine prípadov vystačí s alkalickými batériami. Pri teplotách, ktoré klesajú pod mínusové hodnoty, však odporúčame používať líthiové batérie. Náročnejším užívateľom odporúčame dokúpiť externý akumulátor s napájacím káblom. 


Jednoduché ovládanie

Pri výrobe fotopasce OXE Gepard sa dbalo na to, aby byla čo najviac užívateľsky prívetivá. Celé nastavenie prebieha vo vnútri fotopasce - pomocou veľkého 2 palcového displeja a tlačidiel, ktoré sú umiestnené po stranách vedľa LCD displeja (na každej jeho strane sú tri tlačidlá). Na ľavej strane sú tlačidlá na vstup do menu, na vrátenie sa o krok späť a na prehrávanie urobených snímok. Na pravej strane sa nachádzajú tlačidlá na potvrdenie akcie, na pohyb vpred a tlačidlo na robenie snímok. Veľkosť displeja 2", je pri takto malej fotopasci niečo naozaj výnimočné. Vďaka tomu sú položky menu jasne čitateľné. Veľký displej je výhodou na zobrazovanie a prezeranie urobených snímok priamo vo fotopasci - všetko je krásne ostré a viditeľné. Ďalším prvkom, ktorý ovládanie a nastavenie uľahčí, je slovenské menu. Vďaka tomu zvládne fotopascu nastaviť naozaj každý, a to presne podľa svojich individuálnych požiadaviek.


Slovenské menu

Fotopasca OXE Gepard má slovenské menu, ktoré Vám uľahčí jednoduché nastavenie fotopasce.


Hlavné funkcie

Rôzne režimy snímania

Užívateľ si môže zvoliť, akým spôsobom chce pohyb pred fotopascou zaznamenať. Na výber má tri režimy. Prvým je režim foto, kedy je urobená fotografia. Druhým režimom je video, v ktorom je zaznamenaná videosekvencia. Posledný režim kombinuje obidve predchádzajúce možnosti, teda foto + video. V tomto režime je najprv urobená fotografia a následne je nahrávaný videozáznam.


Foto rozlíšenie

Kvalitný obrazový senzor dáva možnosť robiť úžasné snímky s maximálnym rozlíšením až 16 MP. Pre menej náročného užívateľa je tu možnosť nastavenia fotografií s menším rozlíšením. Čím väčšie rozlíšenie zvolíte, tým je aj väčšia výsledná veľkosť urobenej fotografie. Voliť môžete z týchto rozlíšení:
 

 • 16MP (5376 x 3024P)
 • 12MP (4608 x 2592P)
 •  8MP (3840 x 2160P)
 •  5MP (3072 x 1728P)
 • 3MP (2304 x 1296P)
 • 1MP (1280 x720P)

Sériové snímanie

Vďaka sériovému snímaniu Vám neunikne žiadny detail. Pri zapnutí tejto funkcie urobí fotopasca po zopnutí PIR snímačov sekvenciu niekoľkých snímok za sebou. V menu môžete voliť z troch možností sekvencie, a to:

 • 1 fotka
 • séria 2 fotografií za sebou
 • séria 3 fotografií za sebou

Video rozlíšenie

Ak patríte medzi tých, ktorí od fotopasce vyžadujú i nahrávanie videozáznamu, máme pre Vás skvelú správu. Fotopasca nahráva videá v maximálnom rozlíšení Full HD (1080p). Užívateľ si môže nastaviť tieto rozlíšenia videa:

 • 1920 x 1080p   
 • 1280 x 720p
 • 720 x 480p
 • 640 x 480p

Dĺžka videa

Dĺžku videa si v nastavení môžete voliť v rozmedzí od 1 s až do 10 min. 


Zvukový záznam

V nastavení fotopasce máte na výber, či chcete pri videu súčasne zaznamenávať i zvuk.


Doba záznamu cieľov

Vynikajúca funkcia, ktorú ocení každý uživateľ fotopasce. Vďaka tejto funkcii si môžete nastaviť presné časové obdobie, v ktorom bude fotopasca reagovať na pohyb a robiť snímky (nastavujete s presnosťou na minútu). Mimo zvoleného časového obdobia je fotopasca neaktívna a dochádza tak k šetreniu batérií.


Časozberný režim

Funkcia, ktorá robí z fotopasce OXE Gepard nadupaného dravca! Ak potrebujete zaznamenať vývoj určitej aktivity v čase, potom je tento režim určený priamo pre Vás. Môžete tak zaznamenať ako sa vyvíjal postup na stavbe, kvitnutie rastlín, rast mláďat a pod.

 

Fotopasca OXE Gepard ponúka aj rad ďalších funkcií - za zmienku iste stojí razítko snímok, ochrana heslom, akustický signál atď.


Obsah balenia:

1x fotopasca OXE Gepard
1x USB kábel
1x montážny popruh
1x statív na tripod
1x montážna doska
3x šruby
1x slovenský návod

Produkt je uložený v originálnej krabici OXE, ktorá má cez otváracie veko červenú nálepku s označením OXE ORIGINAL a tým si budete vždy istí, že máte v rukách originálny produkt výrobcu OXE.

Technická špecifikácia

Obrazový senzor

2Mpx color CMOS

Objektív

FOV=90°; Auto IR Filter

Funkčné režimy

Foto / video / foto + video

LCD

2“ LCD farebný

GSM brána

NIE

SMS ovládanie

NIE

Foto rozlíšenie

16MP, 12 MP, 8MP, 5MP, 3MP, 1MP

Foto formát

JPEG

Video rozlíšenie

Full HD (1920x1080), HD (1280x720), 720x480, 640x480

Video formát

AVI

Záznam foto + video

ÁNO

Časozberný záznam

ÁNO

Rýchlosť odozvy

0,4 s

Dosah PIR (človek) 25°                                                                

25 m

Záber PIR

90°

IR dosvit

18 m (22 LED)

Pamäť

SD karta (až 32 GB)

Vodotesnosť

IP65

Rozhranie

USB 2.0

Jazyk

CZE, ENG, FRA, ITA, ESP, DEU, PRT, POL, HRV, SVK, SVN, HUN, NLD, FIN, DNK,

Závit na statív

ÁNO

OS

Windows XP / Vista / 7/8, Mac 10.2

Napájanie

4xAA

Externé napájanie

6 V (nie je súčasťou balenia)

Rozmery

108,5 x 75,5 x 46 mm

Novinky

Novinky

Fotopasca OXE HORNET 4G - novinka v GSM fotopasciach!

23.04.2024 - Vážení priatelia, dovoľte nám predstaviť Vám skvelú novinku na trhu, a to fotopascu s odosielaním foto OXE HORNET 4G. Fotopasca OXE HORNET 4G vďaka naozaj skvelým fotografiám, kvalite... Více...


WoHi - uvedenie novej značky outdoorových produktov na trh

12.02.2024 - Vážení priatelia, milí zákazníci, je nám obrovskou cťou predstaviť Vám novú značku outdoorových produktov na slovenskom trhu. Ide o produkty popredného svetového výrobcu outdoorového... Více...


Monitoring jaguárov v parku La Amistad

31.01.2024 - Nezisková organizácia Justice for Nature dlhodobo používa fotopasce OXE WiFi Lovec v spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelom monitoringu jaguárov amerických v medzinárodnom parku La... Více...


NOVINKA - Polohovací držiak pre fotopasce

17.10.2023 - Dovoľujeme si Vám predstaviť horúcu novinku tohtoročnej jesene, polohovateľný držiak fotopasce. Tento skvelý model nadchne každého z vás svojou jednoduchosťou a jednoduchou... Více...


Další novinky


Recenze

OXE Tarantula WiFi 4K - model 2023, podrobná recenzia!

23.11.2022 - OXE Tarantula WiFi 4K je novinkou pre rok 2023. Prinášame vám podrobnú recenziu tohto produkt. Více...


Návod na prepojenie fotopascí OXE WiFi Lovec a OXE Viper s mobilnou aplikáciou

12.07.2022 - Vážení priatelia, používatelia fotopascí OXE WiFi Lovec RD3019 a OXE Viper, pripravili sme pre vás inštruktážny video návod, vďaka ktorému ľahko, rýchlo a bez problémov spárujete... Více...


OXE VIPER - podrobná recenzia

12.10.2021 - Ahoj kamaráti, priatelia fotopascí, milovníci lovu. Radi by sme vám predstavili prevratnú novinku od spoločnosti OXE, ktorú sme v minulých mesiacoch testovali a na... Více...


OXE Gepard II - model 2022 podrobná recenzia!

01.10.2021 - 2022 OXE Gepard II posunutie limitov Ahoj priatelia, kamaráti, užívatelia a priaznivci fotopascí. V letných mesiacoch sa stalo niečo úplne neočakávané.... Více...


Další recenze


Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb. S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť. Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia