0 ks
0,00 €
Informácie 0948 157 390 obchod@fotopasce-fotopasca.sk
Prihlásiť sa Registrácia

Fotopasca OXE HORNET 4G, externý akumulátor a napájací kábel

+ zdarma doprava!
Doprava zdarma

Nakupte 2 takto označené produkty a získáte slevu 3%. Při koupi 3 takto označených produktů získáte slevu 5%.Cenovo výhodný balíček je tvorený fotopascou OXE HORNET 4G, externým oloveným akumulátorom a napájacím káblom. Prevádzka fotopasce je zaistená prostredníctvom externého akumulátora, ktorý sa s fotopascou prepojí napájacím káblom.

Kód produktu:SET12-5
Dostupnosť:skladom
Výrobca:OXE
EAN:8594200195410
Cena273,89 €
Cena bez DPH228,24 €
-+
Príslušenstvo (1)    
Fotografie z fotopasce
Video
 • Popis
 • Príslušenstvo (1)
 • Dotaz k produktu

Zadaj len e-mail a ihneď posielaš - nikdy nebolo sprevádzkovanie fotopasce jednoduchšie!

Model 2024! Cenovo výhodný balíček je tvorený fotopascou OXE HORNET 4G, externým oloveným akumulátorom a napájacím káblom. Prevádzka fotopasce je zaistená prostredníctvom externého akumulátora, ktorý sa s fotopascou prepojí napájacím káblom. Nákupom balíčka teda ušetríte Vaše finančné prostriedky oproti tomu, ako keby ste fotopascu a externý akumulátor kupovali samostatne. A to už sa oplatí!

Fotopasca OXE HORNET 4G

Fotopasca OXE HORNET 4G s odosielaním foto a video sekvencií na mobil alebo e-mail. Fotopasca OXE HORNET 4G vďaka naozaj skvelým fotografiám, kvalite spracovania, variabilite nabíjania a množstvo ďalších praktických funkcií spĺňa skutočne všetky požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Fotopasca na prvý pohľad zaujme prvotriednym maskovaním, ktoré je určené do slovenskej prírody. Čo sa týka dizajnu a jeho praktickosti, umiestnili sme na prednom paneli fotopasce priechodné oko na pretiahnutie lanového zámku s hrúbkou 8 mm. Čím možno tento model veľmi dobre zabezpečiť proti zlodejom.


 
Čo je však revolučnou novinkou je systém napájania fotopasce. Fotopascu OXE HORNET 4G môžete totiž napájať klasicky 8 kusmi tužkových AA batérií, alebo 4 kusmi nabíjacích článkov typu 18650. Fotopasca OXE HORNET 4G disponuje jednou anténou pre príjem 4G signálu, ktorý je stabilný aj v zhoršených podmienkach. Z toho vyplýva, že fotopasca má GSM modul pre odosielanie zhotovených snímok prostredníctvom MMS správ na mobilné zariadenie alebo e-mail.  Celkom môžete nastaviť odosielanie fotografií až na 4 emaily, alebo 4 telefónne čísla. Maximálne foto rozlíšenie je 30 MP.

   K fotopasci OXE HORNET 4G je možné opäť pripojiť solárny panel OXE Solar Charger, ktorý bol vyrobený priamo na mieru fotopasciam OXE. Tie s ním teda fungujú skutočne spoľahlivo. Samozrejmosťou je veľký 2,4" displej s kompletne slovenským menu. Nastavenie a ovládanie fotopasce je tak veľmi jednoduché. Stačí zadať len váš prijímací e-mail a fotopasca OXE HORNET 4G ihneď funguje.


DESIGN

  Fotopasca OXE HORNET 4G je vyrobená v maskovanom prevedení, ktoré zodpovedá podmienkam slovenských lesov a záhrad. Fotopasca tak nenarušuje chod bežného života živočíchov. Zároveň je aj nenápadná pre vandalov či zlodejov. Fotopasca je v robustnom prevedení. K telu fotopasce sa skrutkuje anténa, ktorá zaistí stabilný 4G signál aj v horšie pokrytých oblastiach. Na prednom paneli medzi šošovkou objektívu a PIR čidlom je umiestnený priechodný tunel pre lanový zámok 8 mm. Čo je veľmi praktická vychytávka, ktorá zvýši možnosť zabezpečenia fotopasce proti zlodejom.


GSM MODUL

  Fotopasca OXE HORNET 4G disponuje GSM modulom, prostredníctvom ktorého sú odosielané zhotovené fotografie a video (o dĺžke 3 – 10 sec podľa kvality mobilnej siete) do vášho zariadenia. Zhotovené snímky je možné posielať až na 4 telefónne čísla (snímka príde do mobilných zariadení ako MMS správa) alebo na 4 e-maily (snímka príde do vami zvolených e-mailov, ktorý si môžete zobraziť na mobilnom zariadení, notebooku, počítači a pod.). Prenos prebieha po najrýchlejšej 4G sieti. Je tak zaistená plná stabilita a spoľahlivosť prenosu.


BATÉRIE A NAPÁJANIE

  Tu sme opäť pripravili skutočne revolučnú novinku. Možnosť použitia dvoch rôznych typov batérií. Na napájanie fotopasce OXE HORNET 4G môžete použiť buď 8ks AA tužkových batérií, alebo 4 ks nabíjacích batérií typu 18650. Pri prevádzke fotopasce OXE HORNET 4G v letných mesiacoch stačí používať klasické alkalické batérie. V zimnom období, kedy teploty klesajú pod bod mrazu, sa odporúča použiť lítiové batérie. Okrem bežnej prevádzky na AA batérie, alebo dobíjacie články typu 18650 je možné fotopascu napájať z externého akumulátora 12V/7Ah, ktorý sa s fotopascou prepojí cez napájací kábel so svorkami. Ďalšou možnosťou je napájanie fotopasce pomocou solárneho panelu.


SOLÁRNY PANEL

Chystáte sa umiestniť fotopascu do miest, kde je dostatok slnečného svitu? Potom je pre Vás výbornou správou, že fotopasca OXE HORNET 4G je kompatibilná so solárnym panelom OXE SOLAR CHARGER. Solárny panel je vybavený zabudovanou Li-Ion batériou s kapacitou 8000 mAh. Vďaka solárnemu panelu niekoľkonásobne predĺžite dobu použitia fotopasce.


LED PŘÍSVIT

  Fotopasca OXE HORNET 4G je osadená 78 LED diódami pre neviditeľný prísvit 940nm do vzdialenosti až 20 m. Snímky v noci sú tak vysoko kvalitné a ostré. Tým, že je využitý neviditeľný prísvit, nedochádza k plašeniu sledovanej zveri či upozorneniu na prítomnosť fotopasce pri výskyte zlodeja.


ĽAHKÉ NASTAVENIE

  Stačí zadať e-mailovú adresu a ihneď odosielate fotografie bez akéhokoľvek ďalšieho nastavenia. Ovládanie fotopasce je veľmi jednoduché a vychádza z dlhodobých poznatkov užívateľov fotopascí OXE. Pre ovládanie fotopasce je k dispozícii veľký 2.4" LCD displej, a tlačidlá. Nastavenie a ovládanie fotopasce je uľahčené aj tým, že MENU fotopasce je kompletne v slovenskom jazyku.


SLOVENSKÉ MENU

Fotopasca OXE HORNET 4G je kompletne v slovenskom jazyku. Fotopascu tak nastavíte aj bez znalosti anglického jazyka, a to ľahko a rýchlo!


HLAVNÉ FUNKCIE

Režimy snímania

Fotopasca disponuje tromi režimami, v ktorých môžete zaznamenávať a ukladať zhotovené snímky:

 • Foto - fotopasca zaznamenáva fotografie
 • Video - fotopasca zaznamenáva videozáznam
 • Foto + video - fotopasca najskôr zaznamená fotografie a následne nahráva videozáznam

Foto rozlíšenie

Fotopasca OXE HORNET 4G zvláda robiť fotografie veľmi vysokej kvality. Užívateľ môže voliť medzi štyrmi typmi rozlíšenia:

 • 30MP
 • 24MP
 • 16MP
 • 8 MP

Zhotovené fotografie sú vo formáte JPEG.


Sériové snímanie

Funkcia sériové snímanie ponúka možnosť urobiť niekoľko snímkov v rade za sebou, tým vám pred fotopascou neunikne žiadny pohyb! Je možné nastaviť tieto série fotografií:

 • 1 fotka
 • Série 2 fotografií za sebou
 • Série 3 fotografií za sebou
 • Série 10 fotografií za sebou

Video rozlíšenie

Okrem fotografií vie fotopasca urobiť aj video záznam v maximálnom rozlíšení Full HD. Aj tu je na výber z troch možností rozlíšenia:

 • Full HD (1920 x 1080)
 • HD (1280 x 720)
 • WVGA (848 x 480)

Videozáznam je vo výstupnom formáte MOV.


Dĺžka videa

Dĺžku videa je možné nastaviť v rozsahoch:

 • 03-10sec programovateľné pre prenos po mobilnej sieti
 • 05-59sec, 1-10min programovateľné pre ukladanie na SD kartu

Doba odozvy

Fotopasca OXE HORNET 4G disponuje neskutočne rýchlou dobou odozvy, ktorá je iba 0,1 sec. Vďaka tomu vám neunikne prakticky žiadny pohyb pred fotopascou.

Fotopasca OXE HORNET 4G disponuje množstvom ďalších funkcií, ako napríklad nastavenie citlivosti PIR senzora, automatické načítanie SIM, denné reporty, PIN pre zabezpečenie a mnohé ďalšie.


OBSAH BALENIA

 • Fotopasca OXE HORNET 4G
 • Sťahovací popruh pre pripevnenie fotopasce na strom alebo stĺp
 • Polohovacie zariadenie samozárezné do stromu
 • Adaptér na SIM kartu
 • USB kábel
 • Užívateľský manuál
 • Externý olovený akumulátor 12V/7Ah
 • Napájací kábel


TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Efektívne pixely:

2560x1920

Režim Deň/Noc

Ano

IR rozsah:

20m

Nastavenie IR:

78ks LED, neviditeľný IR LED prísvit 940 nm

Pamäť:

SD karta (4GB - 32GB)

Ovládacie klávesy:

7

Objektív:

F = 3,0; FOV = 53°; Auto IR-Cut-Remove (v noci)

PIR uhol záberu:

60°

LCD displej:

2,4" TFT, RGB, 262k

PIR dosah:

20 m

Foto rozlíšenie:

30MP (7296*4104), 24MP (6528*3672), 16MP (5376*3024), 8MP (3840*2160)

(Voliteľná prenosová veľkosť fotografie: 640x480; 1920x1440; originálne fotografie: 8/16MP)

Foto formát:

JPEG

Video rozlíšenie

FHD (1920x1080), HD (1280x720), WVGA (640x360)

Video formát:

AVI

Dĺžka videa:

03-10sec programovateľné pre prenos po mobilnej sieti
05-59sec, 1-10min programovateľné pre ukladanie na SD kartu

Sériové snímanie:

1, 2, 3, 10 fotografií za sebou

Rýchlosť odozvy:

0,1 s

Spúšťací interval:

5s

Foto + Video:

Ano

Časozber:

Ano

Zhotovovanie záznamu v slučke:

Zapnuté/Vypnuté (automatický cyklus SD)

Napájanie zo siete:

Batérie: 12V; DC: 12V/1~2A

Napájanie batériami:

8AA alebo 4ks 18650 (vždy použiť len jeden typ batérie, nesmie sa kombinovať tieto typy navzájom)

Externé napájanie DC:

12V/1~2A

Pohotovostný režim:

2 - 3 roky

Automatické vypnutie:

V režime nastavenia sa kamera automaticky vypne za 2 minúty, pokiaľ sa nedotknete žiadnej klávesnice.

Bezdrôtový modul:

LTE modul; V niektorých krajinách sú podporované tiež siete 2G a 3G.

Rozhranie:

Typ-C/SD karta/SIM karta/DC port

Montáž:

Popruh; 1/4-20 statívový závit

Prevádzková teplota:

-25°C až 60°C

Skladovacia teplota:

-30°C až 70°C

Provádzková vlhkosť:

5–90 %

Vodotesnosť:

IP66

Jazyk:

čeština, slovenčina, angličtina, nemčina, polština, španielčina, portugalčina, taliančina, francúština, holandčina, švédčina, finština, norčina, dánčina, ruština

Rozmery:

127,5 x 103 x 78,9 mm

Hmotnosť:

310 g

Novinky

Novinky

Fotopasca OXE HORNET 4G - novinka v GSM fotopasciach!

23.04.2024 - Vážení priatelia, dovoľte nám predstaviť Vám skvelú novinku na trhu, a to fotopascu s odosielaním foto OXE HORNET 4G. Fotopasca OXE HORNET 4G vďaka naozaj skvelým fotografiám, kvalite... Více...


WoHi - uvedenie novej značky outdoorových produktov na trh

12.02.2024 - Vážení priatelia, milí zákazníci, je nám obrovskou cťou predstaviť Vám novú značku outdoorových produktov na slovenskom trhu. Ide o produkty popredného svetového výrobcu outdoorového... Více...


Monitoring jaguárov v parku La Amistad

31.01.2024 - Nezisková organizácia Justice for Nature dlhodobo používa fotopasce OXE WiFi Lovec v spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelom monitoringu jaguárov amerických v medzinárodnom parku La... Více...


NOVINKA - Polohovací držiak pre fotopasce

17.10.2023 - Dovoľujeme si Vám predstaviť horúcu novinku tohtoročnej jesene, polohovateľný držiak fotopasce. Tento skvelý model nadchne každého z vás svojou jednoduchosťou a jednoduchou... Více...


Další novinky


Recenze

OXE Tarantula WiFi 4K - model 2023, podrobná recenzia!

23.11.2022 - OXE Tarantula WiFi 4K je novinkou pre rok 2023. Prinášame vám podrobnú recenziu tohto produkt. Více...


Návod na prepojenie fotopascí OXE WiFi Lovec a OXE Viper s mobilnou aplikáciou

12.07.2022 - Vážení priatelia, používatelia fotopascí OXE WiFi Lovec RD3019 a OXE Viper, pripravili sme pre vás inštruktážny video návod, vďaka ktorému ľahko, rýchlo a bez problémov spárujete... Více...


OXE VIPER - podrobná recenzia

12.10.2021 - Ahoj kamaráti, priatelia fotopascí, milovníci lovu. Radi by sme vám predstavili prevratnú novinku od spoločnosti OXE, ktorú sme v minulých mesiacoch testovali a na... Více...


OXE Gepard II - model 2022 podrobná recenzia!

01.10.2021 - 2022 OXE Gepard II posunutie limitov Ahoj priatelia, kamaráti, užívatelia a priaznivci fotopascí. V letných mesiacoch sa stalo niečo úplne neočakávané.... Více...


Další recenze


Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb. S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť. Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia