0 ks
0,00 €
Informácie 0948 157 390 obchod@fotopasce-fotopasca.sk
Prihlásiť sa Registrácia

Fotopasca UOVision LTE GLORY

+ zdarma 32 GB SD karta, 12 ks batérií a doprava ZADARMO!
Doprava zdarma

Nakupte 2 takto označené produkty a získáte slevu 3%. Při koupi 3 takto označených produktů získáte slevu 5%.Fotopasca pre najrýchlejšie LTE siete, ktorá vie odosielať fotografie aj videá v plnom rozlíšení. Zábery sa ukladajú do cloudového úložiska, z ktorého môžu byť pomocou aplikácie sťahované do akéhokoľvek zariadenia.

Kód produktu:SET GLORYsk
Dostupnosť:skladom
Výrobca:UOVision
EAN:6955962009544
Cena417,34 €
Cena bez DPH347,79 €
-+
 • Popis
 • Dotaz k produktu

!!! 32 GB SD karta, 12 ks batérií a doprava ZADARMO !!!

Úplne nová koncepcia fotopasce, revolúcia na trhu fotopascí! Model GLORY LTE je technologicky najvyspelejšou fotopascou UOVision.

Fotopasca pre najrýchlejšie LTE siete, ktorá vie odosielať fotografie aj videá v plnom rozlíšení. Zábery sú ukladané do cloudového úložiska, z ktorého môžu byť pomocou aplikácie sťahované do akéhokoľvek zariadenia. Priestor v úložisku je v cene fotopasce!

Fotopasca GLORY LTE je určená pre najnáročnejších užívateľov. Vďaka cloudovému úložisku netreba zábery komprimovať, s ohľadom na kapacitu e-mailovej schránky, ale možno ich ukladať v plnom rozlíšení, v ktorom sú ukladané, aj na pamäťovú kartu. Obrovskou výhodou je možnosť plne diaľkovo ovládať a nastavovať fotopascu pomocou aplikácie. Pe úsporu energie je možné nastaviť časový interval na stiahnutie povelov na nastavenie. Takýmto spôsobom je vyriešený problém SMS ovládanie, ktoré vyžaduje trvalé pripojenie a v priebehu  niekoľkých dní spotrebuje kapacitu aj najlepších batérií alebo akumulátorov.

Popri pokročilom riešení GSM prenosu, má fotopasca Glory tiež nadštandardnú úroveň aj ostatných parametrov, ako je kvalitná optika, rýchla odozva a extra účinné osvetlenie. Samozrejme,v neviditeľnom spektre.

Pracovná frekvencia: FDD-LTEB1 / B3 / B5 / B7 / B8 / B20; TDD-LTE: B38 / B40 / B-41; WCDMA: B1 / B5 / B8; GSM: 900/1800

Fotopasca UOVision LTE GLORY je určená pre najrýchlejšie LTE siete, teda siete 4+ generácie. Vďaka rýchlosti prenosu dát, nie je pre ňu problémom odosielať fotografie a videá v plnom rozlíšení. Aby pri takto veľkých objemoch dát nebol problém s dátovým limitom e-mailových schránok, prichádza UOVision so zaujímavým riešením. Dáta sú z fotopasce Glory, namiesto do e-mailu, odosielané do cloudového úložiska a z neho potom možno snímky sťahovať a prezerať prostredníctvom akéhokoľvek mobilného zariadenia  alebo počítača. Zákazník získa, spolu so zakúpením fotopasce, aj dátový priestor na cloudovom úložisku, ktorý môže po rozšírení používať aj na archiváciu záberov. Nová fotopasca má navyše všestranne vylepšené parametre ako je extra silná osvitová jednotka, veľmi kvalitný objektív atď.

REVOLÚCIA u tejto novinky je v spôsobe odosielania snímok a videa. Pri všetkých fotopasciach, ktoré sú dnes na trhu, sú nafotené fotografie odoslané na e-mail alebo mobil. Tu je postup iný a ide ruka v ruke s najmodernejšími trendmi, ktoré poznáte z mobilov, tabletov atď. A tým je, ukladanie fotografií na cloudové úložisko. Užívateľovi prináša výhody -  zábery z cloudu si môže veľmi jednoducho prezerať, upravovať či mazať - z akéhokoľvek zariadenia, prostredníctvom jednoduchej aplikácie. Navyše, ako majiteľ (prevádzkovateľ) fotopasce, môže delegovat práva na prístup do aplikácie aj ďalším osobám.

A pozor REVOLÚCIA spočíva aj v tom, že prostredníctvom aplikácie môžete prostredníctvom cloudu meniť nastavenie fotopasce a to vo veľmi širokej škále, vrátane získania snímky na diaľku. Doteraz bolo podobné ovládanie možné iba pomocou SMS príkazov, ale bolo to dosť komplikované. Aplikácia je neskutočne prehľadná, intuitívna a jednoduchá na ovládanie tak,  že ju zvládne naozaj každý.

V je tu ďalšia skvelá vec - úspora energie. U ostatných modelov fotopascí  musí byť GSM modul neustále aktívny, čo je veľký nápor na batérie. Tu je to úplne v pohode. Ako sme už zvyknutí u fotopascí UOVision, nové modely zdokonaľujú staršie, zabehnuté verzie a sú vždy posunuté o kus ďalej tak, že si vždy ponechajú to dobré, fungujúce zo starších verzií a pridajú k nim niečo naviac.

Fotopasca UOVision GLORY LTE na tento spôsob plynule nadväzuje, ale posunula sa technicky, pri zachovaní kvality spracovania, hrúbky profilu stien, čipu, šošovky, elektroniky, nie o kroky, ale o galaxie ďalej. Niečo, čo by takto fungovalo, zmenilo štýl používania a hlavne komfort obsluhy, tu ešte nebolo.

Kľúčové vlastnosti:

 • GSM Fotopasca pre najrýchlejšie siete LTE 4. generácie
 • Snímky sú odosielané na cloudové úložisko, z ktorého je ich možné sťahovať pomocou aplikácie.
 • V cene fotopasce je priestor v dátovom úložisku
 • Upozornenie na každý novouložený záber
 • Možnosť plného ovládania a nastavovania fotopasce prostredníctvom aplikácie
 • Snímky v rozlíšení až 12MP
 • Full HD video so zvukom
 • Odozva spúšte iba 0,6 s
 • Možnosť série 1 - 10 snímok
 • Neviditeľné LED osvetlenie s dosvitom až 20 m
 • Zvýšená odolnosť proti vplyvom počasia
Technická špecifikácia
Osvetlenie IR neviditeľné
Dosvit 15 - 20 m
Záznam fotografií ÁNO
Záznam videa ÁNO
Záznam foto + video ÁNO
Prezeranie foto ÁNO
Prehrávanie video ÁNO
Maximálne rozlíšenie foto 12 MP
Maximálne rozlíšenie video 1080p
Čeština ÁNO
GSM brána (odosielanie snímok) ÁNO (LTE)
Diaľkové ovládanie ÁNO (aplikácia)
Displej 2" LCD, farebný
Objektív F / NO: 2,2 FOV (uhol záberu): 58 °
Záber PIR Celá plocha záberu (Multizone.)
Max dosah PIR (človek) 25°  15 m
Rýchlosť odozvy 0,6 s
Externá pamäťová jednotka SD až 64 GB
Programovanie tlačidlami alebo aplikáciou
Rozhranie mini USB, SD, SIM, konektor externého napájania 6 V
Napájanie 12 ks  AA batérií - núdzovo 4 ks
Skrinka maskovaná, otváracia
Ovládač vstavaný vnútri boxu
Závit pre statív ÁNO
Rozmer (šírka x výška x hĺbka) 87 x 140 x 55 mm
Obsah balenia anténa, upínací popruh, návod v českom jazyku
Batérie zadarmo ÁNO
SD karta zadarmo 32 GB
Novinky

Novinky

Lovecký detektor pre fotopascu OXE Geprad II

23.06.2023 - Vážení priatelia, milovníci fotopascí, dovoľte nám predstaviť ďalšiu horúcu novinku, ktorú sme pre vás pripravili na tohtoročné leto. Více...


Ochranný kovový box pre fotopascu OXE Gepard II - NOVINKA!

20.06.2023 - Vážení priatelia, priaznivci fotopascí, je nám veľkým potešením vám oznámiť dlho očakávanú novinku v našom sortimente. Touto novinkou je kovový box pre fotopascu OXE GEPARD II. Více...


Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasce OXE WiFi Lovec RD3019

15.02.2023 - Vážení používatelia fotopascí, máme ohromnú radosť, že vám môžeme ukázať ďalšie neskutočné zábery z našich fotopascí, konkrétne z OXE WiFi Lovec RD3019. Více...


NOVINKY OXE GEPARD II - Teraz foto rozlíšenie 32MP, model 2023

03.02.2023 -   Vážení přátelé, milovníci fotopastí, dovolujeme si vám s hrdostí představit nový model populárních fotopastí OXE Gepard II. Obě verze (bez loveckého... Více...


Další novinky


Recenze

OXE Tarantula WiFi 4K - model 2023, podrobná recenzia!

23.11.2022 - OXE Tarantula WiFi 4K je novinkou pre rok 2023. Prinášame vám podrobnú recenziu tohto produkt. Více...


Návod na prepojenie fotopascí OXE WiFi Lovec a OXE Viper s mobilnou aplikáciou

12.07.2022 - Vážení priatelia, používatelia fotopascí OXE WiFi Lovec RD3019 a OXE Viper, pripravili sme pre vás inštruktážny video návod, vďaka ktorému ľahko, rýchlo a bez problémov spárujete... Více...


OXE VIPER - podrobná recenzia

12.10.2021 - Ahoj kamaráti, priatelia fotopascí, milovníci lovu. Radi by sme vám predstavili prevratnú novinku od spoločnosti OXE, ktorú sme v minulých mesiacoch testovali a na... Více...


OXE Gepard II - model 2022 podrobná recenzia!

01.10.2021 - 2022 OXE Gepard II posunutie limitov Ahoj priatelia, kamaráti, užívatelia a priaznivci fotopascí. V letných mesiacoch sa stalo niečo úplne neočakávané.... Více...


Další recenze


Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb. S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť. Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia