Night Pearl Scops 35 ELITE - Termovízny monokulár
- Popis
- Dotaz k produktu
Termovízny monokulár s 12 µm rozlíšením jadra a 35mm šošovkou pre precíznu kvalitu obrazu. Kvalitný prístroj so širokou ponukou prídavných funkcií ako je vstavaný diaľkomer, Wi-Fi a pod.
Termovízny monokulár Night Pearl Scops 35 ELITE je určený pre užívateľov požadujúcich vysokú kvalitu obrazu. Night Pearl Scops 35 ELITE disponuje jadrom s rozlíšením 384x288 px a objektívom 35 mm pre kvalitné zameranie cieľa. Night Pearl Scops 35 ELITE ponúka pestrú paletu farieb obrazu, nový VOx sensor využívajúci 12 ųm technológiu, užívateľsky prívetivé ovládanie, 2x a 4x digitálny zoom. Night Pearl Scops 35 ELITE umožňuje vytvorenie snímok, videa aj zdieľanie obrazu cez Wi-Fi so všetkými priateľmi alebo prepojenie s mobilným telefónom prostredníctvom App.
Vlastnosti:
- odolné telo kompaktných rozmerov
- intuitívne jednoduché ovládanie
- vysoká kvalita obrazu
- ostriaci objektív 35 mm
- Hot Spot Tracking - sledovanie bodu s najvyššou teplotou
- laserové ukazovátko (v závislosti od dostupného modelu)
- vstavaný pomerový diaľkomer
- možnosť zhotovenia snímok a videa, ich následné stiahnutie do PC/notebooku
- široká farebná paleta zobrazovacích módov
- videovýstup pre zobrazenie pozorovaného obrazu na externom monitore
- zdieľanie obrazu cez Wi-Fi
- prepojenie s mobilným telefónom prostredníctvom App
- funkcia PIP - sledovanie obrazu v obraze s 8x zväčšením
- integrovaný digitálny kompas
- pohybový senzor
- vstavaná batéria s možnosťou dobitia cez powerbanku
Základná špecifikácia:
| Zväčšenie | 3,5x optické, 2x, 4x digitálne |
| Rozlíšenie, typ jadra | 384x288 px, VOx 12 µm |
| Priemer šošovky objektívu | 35 mm |
| Ostrenie objektívu | manuálna |
| Zorné pole | 7,5° x 5,7° |
| Systém šošoviek | F1:0 |
| Frekvencia obnovy obrazu | 50 Hz (PAL) / 60 Hz (NTSC) |
| Typ displeja | LCOS, 1280x960 px |
| Paleta farieb | Teplá čierna, teplá biela, teplá červená, farebný mód, mód zvýraznenia |
| Sledovanie bodu s najvyššou teplotou (HotTrack) | áno |
| Videovýstup pre zobrazenie pozorovaného obrazu na externom monitore | áno |
| Wi-FI | áno |
| Prepojenie prostredníctvom App | áno |
| Interná pamäť | 16 GB |
| Vytvorenie snímok, videá | áno |
| Laserové ukazovátko | v závislosti od dostupného modelu (informácie na vyžiadanie) |
| LED svietidlo | nie |
| PIP (obraz v obraze) | áno (s 8x zväčšením) |
|
Detekčná vzdialenosť Veľkosť cieľa 1,7m x 0,5m, P(n) 99% |
1818 m |
| Vodeodolnosť | IP66 |
| Typ batérie | zabudovaná, Li-Ion 3,7 v, 3600 mAh |
| Výdrž batérie | až 7 h (v závislosti na klimatických podmienkach a početnosti používaných funkcií napr. Wi-Fi, diaľkomeru a pod.) |
| Teplotné rozmedzie pri použití - odporúčané | -10°C / +50°C |
| Rozmer | 186×65×64 mm |
| Hmotnosť | 450 g |
| Záruka | 36 mesiacov |
Obsah balenia:
- Night Pearl Scops 35 ELITE
- Užívateľský manuál
- Ochranný obal tenký
- Night Pearl ochranný obal
- Nabíjačka
- USB kábel
- Video kábel
Upozornenie : aktuálne modelové rady sa môžu odlišovať!


